Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Nature Valley Protein Salted Caramel Nut Chewy Bars - 1.42 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.29
    $0.75/oz
  • Nature Valley Crunchy Oats 'n Dark Chocolate Granola Bars - 1.49 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.45/oz
  • Nature Valley Crunchy Pecan Crunch Crunchy Granola Bars - 0.745 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.45/oz
  • Kellogg's Frosted Flakes Cereal Cup - 2.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.76/oz
  • Post Honey Bunches Of Oats With Oats & Honey Bunches Of Sweetened Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Fiber One Oats & Chocolate Value Pack Chewy Bars - 1.41 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $0.64/oz
  • Quaker Instant Oatmeal Fruit & Cream Variety - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.42/oz
  • Mrs Baird's Frosted Mini Donuts - 9.5 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.31/fl oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Family Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.37/oz
  • General Mills Lucky Charms Family Size Frosted Toasted Oat Cereal With Marshmallows - 18.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.38/oz
  • Quaker Whole Grain Rolled Oats Quick 1-Minute Regular - 42 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.14/oz
  • KELLOGG's Froot Loops Cereal In A Cup - 1.25 Ounce - 2 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.64/oz
  • Quaker Instant Grits Butter Naturally Flavored - 1.48 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $1.34/oz
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.78 Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.99
    $0.38/oz
  • General Mills Large Size Cocoa Puffs Frosted Corn - 15.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.39/oz
  • Kellogg's Large Size Corn Flakes Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Large Size Sweetened Rice Cereal - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.37/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Chex Cinnamon - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • General Mills Cocoa Puffs Frosted Corn - 10.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.53/oz
  • General Mills Honey Nut Cheerios - 10.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.48/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • Malt O Meal Cereal Tootie Fruities - 23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.26/oz
  • belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • Nature Valley Sweet & Salty Nut Cashew Chewy Granola Bars - 1.233 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.54/oz
  • Nature Valley Crunchy Oats 'n Honey Crunchy Granola Bars - 0.745 Ounce - 24 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • Quaker Instant Oatmeal Flavor Variety - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/oz
  • Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/oz
  • Brookshire's Frosted Cherry Toaster Pastries - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.17/oz
    was $3.99
    Offer Valid: May 22nd - Apr 16th
  • Post Cocoa Pebbles Chocolate Sweetened Rice Cereal - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Quaker Instant Grits Original - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.46/oz
    was $4.99
    Offer Valid: May 29th - Jan 15th
  • Quaker Instant Oatmeal Variety - 12.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th