All sale items

2695 items

Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Brookshire's Purified Drinking Water - 16.9 Fluid Ounce - 24 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.01/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Coors Light Beer - 12 Fluid Ounce - 30 Count

    Open Product Description
    $25.99
    $0.07/fl oz
    was $28.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
    Age restricted item
  • Michelob Ultra Superior Light Beer - 12 Fluid Ounce - 30 Count

    Open Product Description
    $31.99
    $0.09/fl oz
    was $33.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
    Age restricted item
  • Miller Lite Lite Beer - 12 Ounce - 30 Count

    Open Product Description
    $25.99
    $0.07/oz
    was $28.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
    Age restricted item
  • Paws Happy Life Gravy Dog Food Country Stew Cuts - 22 Ounce

    Open Product Description
    $2.19
    $0.10/oz
    was $2.99
    Offer Valid: May 1st - May 7th
  • John Morrell Hardwood Smoked Bacon - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 11th - Jan 15th
  • Coors Light - 12 Count

    Open Product Description
    $12.99
    $1.08 each
    was $15.99
    Offer Valid: Jul 8th - Jan 4th
    Age restricted item
  • Banquet Turkey Pot Pie - 7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.29
    $0.18/oz
    was $1.69
    Offer Valid: Jul 10th - Jul 2nd
  • Banquet Flaky Crust Made From Scratch Chicken Pot Pie - 7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.29
    $0.18/oz
    was $1.69
    Offer Valid: Jul 10th - Jul 2nd
  • Velveeta Cheese Original - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Sep 4th - Oct 9th
  • Wight Brand Real Wood Smoked Hickory Triple Thick Cut Bacon - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
    was $12.99
    Offer Valid: Sep 4th - Oct 9th
  • Coors Light Beer - 12 Fluid Ounce - 12 Count

    Open Product Description
    $12.99
    $0.09/fl oz
    was $15.99
    Offer Valid: Jul 8th - Jan 4th
    Age restricted item
  • Owens Regular Premium Pork Sausage - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 23rd
  • Miller Lite Beer - 12 Count

    Open Product Description
    $12.99
    $1.08 each
    was $15.99
    Offer Valid: Jul 8th - Jan 4th
    Age restricted item
  • Wright Brand Real Wood Smoked Hickory Thick Cut Bacon - 40 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $16.99
    $0.42/oz
    was $19.99
    Offer Valid: Sep 4th - Oct 9th
  • Coors Keystone Keystone Light - 12 Fluid Ounce - 30 Count

    Open Product Description
    $23.99
    $0.07/fl oz
    was $24.99
    Offer Valid: Apr 8th - Jan 4th
    Age restricted item
  • Jimmy Dean Regular Flavored Sausage - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 9th
  • Bagged Yellow Onions - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Miller Lite Beer - 15 Pint

    Open Product Description
    $22.99
    $1.53/pt
    was $23.99
    Offer Valid: Mar 2nd - Jan 4th
    Age restricted item
  • LIMIT 2
    Hormel Pork Butt - Avg 8.11 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $20.19 avg/ea
    $2.49/lb
    was $32.36 avg/ea
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  • Josh Cellars Cabernet Sauvignon Wine - 1 Each

    Open Product Description
    $14.49
    was $19.99
    Offer Valid: Aug 31st - Oct 5th
    Age restricted item
  • Paws Happy Life Mixed Grill Classic Cat Food - 5.5 Ounce

    Open Product Description
    $0.79
    $0.14/oz
    was $0.99
    Offer Valid: Jan 30th - Oct 30th
  • Brookshire's Original Cream Cheese - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.69
    Offer Valid: Jul 10th - Jul 9th
  • Busch Beer - 12 Fluid Ounce - 30 Count

    Open Product Description
    $24.49
    $0.07/fl oz
    was $24.99
    Offer Valid: Jun 8th - Jan 4th
    Age restricted item
  • Busch Light Beer - 12 Fluid Ounce - 30 Count

    Open Product Description
    $23.99
    $0.07/fl oz
    was $24.99
    Offer Valid: Apr 8th - Jan 4th
    Age restricted item
  • Ro-Tel Rotel Diced Tomatoes And Green Chilies - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $0.17/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Aug 28th - Oct 2nd
  • Idahoan Buttery Homestyle Mashed Potatoes - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.69
    $0.42/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 11th - May 21st
  • Alamos Malbec - 750 ml

    Open Product Description
    $12.49
    $0.02/ml
    was $15.99
    Offer Valid: Aug 31st - Oct 5th
    Age restricted item
  • Barefoot Smooth & Sweet Red Blend - 1.5 Liter

    Open Product Description
    $14.49
    $9.66/l
    was $18.49
    Offer Valid: Aug 31st - Oct 5th
    Age restricted item
  • Jimmy Dean Biscuit Sausage Snack Size Sandwiches - 1.7 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.44/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 23rd