Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Twix Milk Chocolate Caramel Cookie Candy Bar, Share Size - 3.02 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.99/oz
  • Reese's King Size Peanut Butter Cups - 0.7 Ounce - 4 Count

    Open Product Description
    $3.29
    $1.17/oz
  • Bazooka Candy Brands Bottle Pop Baby Strawberry - 1.1 Ounce

    Open Product Description
    $2.69
    $2.45/oz
  • HERSHEY's Whole Almonds Milk Chocolate With - 1.45 Ounce - 6 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.99
    $1.03/oz
  • Snickers Chocolate Candy Bar, Full Size , Snacks - 1.86 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $0.96/oz
  • Kinder Joy - 0.7 Ounce

    Open Product Description
    $2.69
    $3.84/oz
  • Hot Tamales Theater Box - 4.25 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.50
    $0.35/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 29th - Oct 1st
  • Milk Duds Candy Made With Chocolate & Caramel - 5 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 22nd - Oct 1st
  • HERSHEY's Milk Chocolate - 0.45 Ounce - 8 Count

    Open Product Description
    $3.19
    $0.89/oz
  • Yowie Chocolate Rumble - 0.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.19
    $3.99/oz
  • Kinder Crispy And Creamy Bueno Mini - 5.7 Ounce

    Open Product Description
    $6.49
    $1.14/oz
  • REESE's Milk Chocolate & Peanut Butter Cup King Size Big - 2.8 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.17/oz
  • Milky Way Us Milky Way Candy Milk Chocolate Bar, Share Size - 3.63 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.82/oz
  • Snickers Original Milk Chocolate Candy Bar, Share Size - 3.29 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • HERSHEY's Cookies 'n' Creme - 1.55 Ounce

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • HERSHEY'S Kit Kat - 1.5 Ounce

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • Junior Mints Creamy In Pure Chocolate - 0.1 Ounce - 35 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.50
    $0.43/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 22nd - Oct 1st
  • Sour Patch Kids Watermelon Soft & Chewy Candy - 3.5 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.43/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 29th - Oct 1st
  • Assortments All Time Greats Assortment Hershey Milk Chocolate, Almond Joy, Kit Kat, Reese Peanut Butter Cups - 15.57 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.49
    $0.67/oz
  • Reese's Milk Chocolate Peanut Butter Cups - 1.5 Ounce - 6 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.99
    $1.00/oz
  • HERSHEY's King Milk Chocolate - 2.6 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • Andes Creme De Menthe Thins - 0.167 Ounce - 28 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.75/oz
    was $3.79
    Offer Valid: Sep 4th - Oct 2nd
  • Butterfinger Bar Crispety, Crunchety, Peanut-Buttery! - 1.9 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.05/oz
  • Heath Milk Chocolate English Toffee Bar - 1.4 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • Hershey's Milk Chocolate With Whole Almonds - 1.45 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.37/oz
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Full Size, Pouch - 1.74 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $1.03/oz
  • M&M's Theater Box Peanut Milk Chocolate Candy - 3.1 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.48/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 22nd - Oct 1st
  • Sour Patch Kids Soft & Chewy Candy - 3.5 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.43/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 29th - Oct 1st
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Sharing Size, Bag - 10.05 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • HERSHEY's Snack Size Milk Chocolate - 10.35 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.68/oz