Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • JULIO's Original Seasoned With Hatch Green Chiles Corn Tortilla Chips - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.19
    $0.33/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Regular - 1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.79/oz
  • Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Ritz Bits Peanut Butter Sandwich Crackers - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.53/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • On The Border Cantina Thins Tortilla Chips - 9.13 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Jun 29th - Jan 4th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks  - 0.88 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.90/oz
  • Fritos Bean Dip Original Flavor - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.39/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.50/oz
  • Little Debbie Honey Buns - 1.767 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.30/oz
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored - 1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.79/oz
  • Brookshire's Original Ripple Potato Chips - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.30/oz
    was $3.79
    Offer Valid: Dec 26th - Oct 30th
  • On The Border Cafe Style Café Tortilla Chips - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Jun 29th - Jan 4th
  • Frito Lay Family Fun Mix Variety Pack - 16.88 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.65/oz
    was $13.69
    Offer Valid: Sep 7th - Jan 11th
  • Little Debbie With Chocolate Chip Candy Cosmic Brownies - 2.183 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.24/oz
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Little Debbie Wafers With Peanut Butter Big Pack Nutty Buddy - 1.05 Ounce - 24 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.22/oz
  • Ruffles Potato Chips Original - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.56/oz
  • Baken-ets Chicharrones Fried Pork Skins Hot'n Spicy Flavored - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
  • Funyuns Onion Flavored Rings - 0.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $1.05/oz
  • That's Smart! Saltine Crackers - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.19
    $0.14/oz
  • Brookshire's Zesty Jalapeno Kettle Potato Chips - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.35/oz
    was $3.79
    Offer Valid: Dec 26th - Oct 30th
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Ritz The Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.34/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • Lay's Dip Smooth Ranch Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.39
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Tostitos Scoops! Party Size Tortilla Chips - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.50/oz
  • Pace Picante Sauce, Medium - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz
  • Little Debbie Glazed Donut Sticks - 1.702 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.31/oz
  • Lay's Wavy Original Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Jun 1st - Oct 28th