Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Post Honey Bunches Of Oats With Almonds Sweetened Cereal Oats & Honey - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Kellogg's Frosted Flakes Cereal Cup - 2.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.76/oz
  • Kellogg's Family Size Original Crispix Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.36/oz
  • Malt O Meal Mom Fruity Dyno Bites - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Kellogg's Family Size Rice Krispies Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.36/oz
  • Post Raisin Bran - 16.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.26/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • General Mills Cheerios With Real Honey & Natural Almond Flavor Nut Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.37/oz
  • General Mills Lucky Charms Family Size Frosted Toasted Oat Cereal With Marshmallows - 18.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.38/oz
  • KELLOGG's Corn Pops Cereal In A Cup - 1.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $1.06/oz
  • grape-nut Cereal - 20.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Large Size Sweetened Rice Cereal - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.37/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • KELLOGG's® Frosted Flakes® - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Brookshire's Sugar Frosted Flakes Cereal - 17 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.23/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Apr 17th - Oct 30th
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Sweetened Rice Cereal - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Post Honey Bunches Of Oats With Almonds Sweetened Cereal Oats & Honey - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • KELLOGG's Froot Loops Cereal In A Cup - 1.25 Ounce - 2 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.64/oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Family Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.37/oz
  • Cap'n Crunch 's Sweetened Corn & Oat Cereal Peanut Butter - 11.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.38/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • KELLOGG's Corn Flakes Family - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.36/oz
  • Kellogg's Family Size Froot Loop Cereal - 16.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.39/oz
  • Malt O Meal Berry Colossal Crunch - 26 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.23/oz
  • Malt O Meal Family Size Cocoa Dyno-Bites Cereal - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.24/oz
  • Cheerios Large Size Toasted Whole Grain Oat - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • KELLOGG's Frosted Flakes Large - 17.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.35/oz
  • Kellogg's Rice Krispies Toasted Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • POST GRAPE-NUTS Flakes Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.28/oz
  • Post Honey Roasted Large Size Sweetened Cereal With Oats & Honey - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal With Marshmallows - 10.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.49/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • General Mills Kix Family Size Crispy Corn Puffs - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.36/oz