Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Borden American Singles Pasteurized Prepared Cheese Product - 0.75 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.79
    $0.32/oz
  • Kraft Prepared Cheese Product American - 0.75 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Colby Jack Cheese - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Pepper Jack Cheese - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Sharp Cheddar Cheese - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Provolone Cheese - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Swiss Cheese - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's American Cheese Singles - 0.75 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Brookshire's Deluxe American Cheese Slices - 0.667 Ounce - 24 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.79
    $0.36/oz
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Medium Cheddar Cheese - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Sargento Medium Cheddar Natural Cheese - 0.727 Ounce - 11 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $0.52/oz
  • Sargento Muenster Natural Cheese - 0.727 Ounce - 11 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $0.52/oz
  • Sargento Sharp Cheddar Natural Cheese - 0.727 Ounce - 11 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $0.52/oz
  • Kraft Pasteurized Process American Cheese Deli Deluxe - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.62/oz
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Mild Cheddar Cheese - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Mozzarella Cheese - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Kraft Pasteurized Prepared Cheese Product Singles American - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.69
    $0.36/oz
    was $6.29
    Offer Valid: Apr 24th - Jan 15th
  • Velveeta Slices Pasteurized Recipe Cheese Product Original - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Sargento Colby-Jack Natural Cheese - 0.682 Ounce - 11 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $0.56/oz
  • Sargento Provolone Natural Cheese - 0.667 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $0.52/oz
  • Borden Grilled Cheese Melts – Mozzarella - 0.75 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.79
    $0.32/oz
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Reduced Fat Mild Cheddar Cheese - 0.667 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.57/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Sargento Pepper Jack Sliced Monterey Natural Cheese With Jalapeno & Habanero Peppers - 0.75 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $0.56/oz
  • Velveeta Pasteurized Recipe Cheese Product Original Flavor Slices - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz