Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • On The Border Cafe Style Café Tortilla Chips - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Jun 29th - Jan 4th
  • BUY 2 GET 1 FREE
    Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th
  • Calidad Corn Chips Tortilla - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.59
    $0.24/oz
  • BUY 2 GET 1 FREE
    Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.39
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • BUY 2 GET 1 FREE
    Doritos Dinamita Chile Limon Rolled Tortilla Chips - 10.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.51/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 15.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.47/oz
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th
  • Brookshire's Original Wavy Potato Chips - 10.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.29/oz
    was $3.79
    Offer Valid: Dec 26th - Oct 30th
  • Fritos Bean Dip Original Flavor - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.39/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th
  • Little Debbie Oatmeal Creme Pies - 1.35 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz
  • On The Border Cantina Thins Tortilla Chips - 9.13 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Jun 29th - Jan 4th
  • Chester's Butter Flavored Popcorn - 3.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Tostitos Scoops! Party Size Tortilla Chips - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.50/oz
  • Little Debbie Nutty Buddy Wafers With Peanut Butter - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.27/oz
  • Little Debbie Twin Wrapped Zebra Cakes - 1.3 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.25/oz
  • Brookshire's Original Ripple Potato Chips - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.30/oz
    was $3.79
    Offer Valid: Dec 26th - Oct 30th
  • JULIO's Home Style Mild Salsa - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Brookshire's Lightly Seasoned Tortilla Chips - 11.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.26/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Dec 19th - Oct 30th
  • BUY 2 GET 1 FREE
    Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Fritos Cheese Dip Mild Cheddar Flavored - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.50/oz
  • Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • Brookshire's Restaurant Style Tortilla Chips - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Dec 19th - Oct 30th
  • Fritos Hot Bean Dip With Jalapeno Peppers - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.50/oz
  • BUY 2 GET 1 FREE
    Doritos Cool Ranch Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • JULIO's Original Seasoned Corn Tortilla Chips - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.41/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.49/oz
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.41/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th