Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Malt O Meal Berry Colossal Crunch Cereal - 34.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.19/oz
  • Kellogg's Family Size Rice Krispies Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.36/oz
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Sweetened Rice Cereal - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Post Cocoa Pebbles Large Size Chocolate Flavored Rice Cereal - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.37/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • KELLOGG's Froot Loops Cereal In A Cup - 1.25 Ounce - 2 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.64/oz
  • General Mills Lucky Charms Family Size Frosted Toasted Oat Cereal With Marshmallows - 18.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.38/oz
  • Post Honey Bunches Of Oats With Oats & Honey Bunches Of Sweetened Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Malt O Meal Family Size Cocoa Dyno-Bites Cereal - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.24/oz
  • Kellogg's Frosted Flakes Cereal Cup - 2.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.76/oz
  • Malt O Meal Mom Smores Supersize - 30 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.22/oz
  • Malt O Meal Cereal Tootie Fruities - 23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.26/oz
  • Malt O Meal Chocolate Marshmallow Mateys Cereal - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Large Size Sweetened Rice Cereal - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.37/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Post Honey Roasted Large Size Sweetened Cereal With Oats & Honey - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Post Honey Bunches Of Oats Vanilla Sweetened Cereal With Oats & Honey - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Post Raisin Bran - 16.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.26/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • General Mills Cheerios With Real Honey & Natural Almond Flavor Nut Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.37/oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Family Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.37/oz
  • Kellogg's Frosted Mini Wheats Original Family Size Whole Grain Cereal - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.27/oz
  • Kellogg's Apple Jacks Cereal - 1.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $1.06/oz
  • Kellogg's Family Size Froot Loop Cereal - 16.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.39/oz
  • Malt O Meal Family Size Fruity Dyno-Bites Cereal - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.24/oz
  • Malt O Meal Mom Cinnamon Toaster - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
  • General Mills Cheerios Real Honey & Natural Almond Flavor Large Size Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 15.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.39/oz
  • General Mills Cinnamoji Toast Crunch Large Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 16.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.36/oz
  • General Mills Large Size Cocoa Puffs Frosted Corn - 15.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.39/oz
  • General Mills REESE's Puffs Large Size Sweet And Crunchy Corn Puffs - 16.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.36/oz
  • Chex Rice Gluten Free - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • Brookshire's Honey Nut Toasted Oats Cereal - 21.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.21/oz