Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • BUY 2 GET 1 FREE
    Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks  - 0.88 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.90/oz
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th
  • Brookshire's Bite Size Tortilla Chips - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Dec 19th - Oct 30th
  • Fritos Bean Dip Original Flavor - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.39/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th
  • Calidad Brand Jumbo Size Round Tortilla Chips Nachos - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.29
    $0.22/oz
  • Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th
  • Takis Hot Chili Pepper & Lime Tortilla Chips Fuego - 9.9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Little Debbie Honey Buns - 1.767 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.30/oz
  • Ruffles Potato Chips Queso Cheese Flavored - 1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.79/oz
  • Ricos Cheddar Cheese Sauce Gourmet Nacho - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
  • Brookshire's Original Ripple Potato Chips - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.30/oz
    was $3.79
    Offer Valid: Dec 26th - Oct 30th
  • Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored - 1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.79/oz
  • Brookshire's White Round Tortilla Chips - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Dec 19th - Oct 30th
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot - 1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.79/oz
  • Takis Tortilla Chips, Fuego, Extreme - 3.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.79
    $0.86/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Regular - 1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.79/oz
  • Takis Hot Chili Pepper Tortilla Chips - 9.9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • BUY 2 GET 1 FREE
    Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.39
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • BUY 2 GET 1 FREE
    Doritos Spicy Nacho Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Chester's Fries Flamin' Hot Flavored Corn Snacks  - 5.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.57/oz
  • Calidad Corn Chips Tortilla - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.59
    $0.24/oz
  • Little Debbie Nutty Buddy Wafers With Peanut Butter - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.27/oz
  • Ruffles Potato Chips Original - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.56/oz
  • Otis Spunkmeyer Chocolate Chip Muffin - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.39
    $0.35/oz
  • Otis Spunkmeyer Banana Nut Muffin - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.39
    $0.35/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.41/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th
  • Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz