Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Nature Valley Protein Salted Caramel Nut Chewy Bars - 1.42 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.29
    $0.75/oz
  • Nature Valley Crunchy Oats 'n Dark Chocolate Granola Bars - 1.49 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.45/oz
  • Nature Valley Crunchy Pecan Crunch Crunchy Granola Bars - 0.745 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.45/oz
  • Fiber One Oats & Chocolate Value Pack Chewy Bars - 1.41 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $0.64/oz
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.78 Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.99
    $0.38/oz
  • belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • Nature Valley Sweet & Salty Nut Cashew Chewy Granola Bars - 1.233 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.54/oz
  • Nature Valley Crunchy Oats 'n Honey Crunchy Granola Bars - 0.745 Ounce - 24 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • Brookshire's Frosted Cherry Toaster Pastries - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.17/oz
    was $3.99
    Offer Valid: May 22nd - Apr 16th
  • belVita Banana & Dark Chocolate & Sunflower Energy Snack Bites - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/oz
  • belVita Blueberry Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • belVita FRUIT BAKES Blueberry Soft Baked Breakfast Bars - 7.05 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Belvita Sandwich Cinnamon Brown Sugar With Vanilla Creme Sandwich Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • belVita Soft Baked Baked Banana Bread Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • belVita Soft Baked Oats & Chocolate Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • belVita Toasted Coconut Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • Brookshire's Apple Cinnamon Fruit & Grain Cereal Bars - 10.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.29/oz
    was $3.29
    Offer Valid: Mar 27th - Oct 30th
  • Brookshire's Blueberry Fruit & Grain Cereal Bars - 10.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.29/oz
    was $3.29
    Offer Valid: Mar 27th - Oct 30th
  • Brookshire's Chocolate Chip Chewy Granola Bars - 0.838 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.40/oz
    was $2.99
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Brookshire's Chocolate Chunk Chewy Granola Bars - 0.838 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.40/oz
    was $2.99
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Brookshire's Frosted Blueberry Toaster Pastries - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.17/oz
    was $3.99
    Offer Valid: May 22nd - Apr 16th
  • Brookshire's Frosted Brown Sugar Cinnamon Toaster Pastries - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.17/oz
    was $3.99
    Offer Valid: May 22nd - Apr 16th
  • Brookshire's Frosted Cookies & Crème Toaster Pastries - 1.7 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.18/oz
    was $3.99
    Offer Valid: May 22nd - Apr 16th
  • Brookshire's Frosted Strawberry Toaster Pastries - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.17/oz
    was $3.99
    Offer Valid: May 22nd - Apr 16th
  • Brookshire's Oats & Honey Crunchy Granola Bars - 0.742 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.59
    $0.29/oz
  • Brookshire's Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Granola Bars - 1.42 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.49/oz
  • Brookshire's Peanut Sweet & Salty Granola Bars - 1.233 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.59
    $0.35/oz
  • Brookshire's Strawberry Fruit & Grain Cereal Bars - 10.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.29/oz
    was $3.29
    Offer Valid: Mar 27th - Oct 30th
  • Brookshire's Variety Pack Chewy Granola Bars - 0.838 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.40/oz
    was $2.99
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Treat Bars - 0.85 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $0.62/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th