Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Ritz Bits Peanut Butter Sandwich Crackers - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.53/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • That's Smart! Saltine Crackers - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.19
    $0.14/oz
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Ritz The Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.34/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • CRAV'N Flavor Cheddar Cheese Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.22/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 10th - Oct 30th
  • Wheat Thins Reduced Fat Whole Grain Wheat Crackers - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 28th
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 2nd
  • CHEEZ-IT SNACK MIX Classic Snack Mix - 0.75 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.89/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 2nd
  • KELLOGG's Club Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.36/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 11.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.40/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • Wheat Thins Original Whole Grain Wheat Crackers - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 28th
  • Cheez-It Cinnamon Baked Graham Cracker Sticks Kellogg's Scooby-Doo! Snack Crackers - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • KELLOGG's Club Original Snack Stacks Crackers - 2.083 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Kellogg Variety Pack - 1.003 Ounce - 30 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $14.99
    $0.50/oz
    was $15.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 2nd
  • CRAV'N Flavor Wheat Snack Crackers - 3.225 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.21/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 10th - Oct 30th
  • CRAV'N Flavor Cinnamon Graham Crackers - 4.8 Ounce - 3 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Jan 16th - Oct 30th
  • KELLOGG's Club Original Snack Stacks Crackers - 2.089 Ounce - 9 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.32/oz
    was $6.29
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.99
    $0.60/oz
    was $12.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 2nd
  • KELLOGG's Zesta Original Saltine Crackers - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    was $4.79
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • CHEEZ-IT Extra Toasty Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Honey Maid Original Grahams Crackers - 14.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.38/oz
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 17.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.34/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • CHEEZ-IT Original Family Size Baked Snack Crackers - 21 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.36/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • CHEEZ-IT Variety Pack Cheese Crackers - 1.008 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.66/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 2nd
  • Kellogg's Scooby-Doo! Cinnamon Baked Graham Cracker Snacks - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 2nd
  • Brookshire's Original Saltine Crackers - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Apr 17th - Oct 30th
  • CRAV'N Flavor Honey Graham Crackers - 4.8 Ounce - 3 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Jan 16th - Oct 30th
  • Premium Mini Original Saltine Crackers - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Ritz Bits Cheese Sandwich Crackers - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.53/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • Triscuit Cracked Pepper & Olive Oil Whole Grain Wheat Crackers - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 28th