Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Mrs Baird's Powdered Sugar Mini Donuts - 9 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.33/fl oz
  • Mrs Baird's Frosted Mini Donuts - 9.5 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.31/fl oz
  • Mrs Baird's Powdered Sugar Mini Donuts - 3 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.58
    $0.53/fl oz
  • General Mills Cheerios With Real Honey & Natural Almond Flavor Nut Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.37/oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Family Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.37/oz
  • Mrs Baird's Cinnamon Sugar Mini Donuts - 9 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.33/fl oz
  • Post Honey Bunches Of Oats With Almonds Sweetened Cereal Oats & Honey - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Special K Blueberry Pastry Crisps - 0.88 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.76/oz
  • Hostess Donettes Brand Frosted Mini Donuts - 10.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.34/oz
  • Kellogg's Nutri Grain Apple Cinnamon Soft Baked Breakfast Bars - 1.3 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
  • Quaker Instant Oatmeal Fruit & Cream Variety - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.42/oz
  • Malt O Meal Berry Colossal Crunch Cereal - 34.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.19/oz
  • POP-TARTS S'mores Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Brookshire's Corn Flakes Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz
  • General Mills Cheerios Real Honey & Natural Almond Flavor Large Size Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 15.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.39/oz
  • Cheerios Large Size Toasted Whole Grain Oat - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • KELLOGG's Frosted Flakes Large - 17.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.35/oz
  • Brookshire's Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Granola Bars - 1.42 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.49/oz
  • Kodiak Oatmeal Packet Maple Brown Sugar - 1.763 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.69
    $0.54/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 4th - Oct 2nd
  • General Mills Chex Wheat Oven Toasted Cereal - 14 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
  • Hostess Donettes Double Chocolate Flavored Mini Donuts - 10.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.34/oz
  • Nature Valley Crunchy Oats 'n Honey Crunchy Granola Bars - 0.745 Ounce - 24 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • Mrs Baird's Rich Frosted Individual Mini Donuts - 3.25 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.49/fl oz
  • Kellogg's Nutri Grain Strawberry Soft Baked Breakfast Bars - 1.3 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
  • Post Raisin Bran - 16.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.26/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • General Mills REESE's Puffs Family Size Sweet And Crunchy Corn Puffs - 19.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/oz
  • Malt O Meal Mom Fruity Dyno Bites - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Kellogg's Special K Strawberry Special K Pastry Crisps - 0.44 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.76/oz
  • Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar Cup - 1.69 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $1.00/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Kellogg's Family Size Frosted Flakes Cereal - 21.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.30/oz