Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Juicy Drop Pop Candy Strawberry Lemonade - 0.92 Ounce

    Open Product Description
    $2.69
    $2.92/oz
  • Reese's King Size Peanut Butter Cups - 0.7 Ounce - 4 Count

    Open Product Description
    $3.29
    $1.17/oz
  • Kinder Joy - 0.7 Ounce

    Open Product Description
    $2.69
    $3.84/oz
  • Snickers Original Milk Chocolate Candy Bar, Share Size - 3.29 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • Twix Milk Chocolate Caramel Cookie Candy Bar, Share Size - 3.02 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.99/oz
  • Payday Peanut Caramel Bar - 1.85 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.08/oz
  • Kit Kat King Size Crisp Wafers In Milk Chocolate - 3 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • REESE's Milk Chocolate & Peanut Butter Pumpkins - 1.2 Ounce - 2 Count

    Open Product Description
    $1.99
    $0.83/oz
  • 3 Musketeers Milk Chocolate Candy Bar, Sharing Size - 3.28 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • Andes Creme De Menthe Thins - 0.167 Ounce - 28 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.75/oz
    was $3.79
    Offer Valid: Sep 4th - Oct 2nd
  • Wrigley's Doublemint Gum - 15 Count

    Open Product Description
    $2.49
    $0.17 each
  • Brookshire's Creamy Pecan Pralines - 1.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.19
    $1.46/oz
  • Milky Way Us Milky Way Candy Milk Chocolate Bar, Share Size - 3.63 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.82/oz
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Family Size, Bag - 18.08 Ounce

    Open Product Description
    $10.49
    $0.58/oz
  • Hershey's Milk Chocolate - 1.55 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Full Size, Pouch - 1.74 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $1.03/oz
  • Demet's Turtles Original Pecan The Caramel Nut Cluster - 0.587 Ounce - 3 Count

    Open Product Description
    $2.59
    $1.47/oz
  • HERSHEY's Milk Chocolate - 1.55 Ounce - 6 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.99
    $0.97/oz
  • HERSHEY's King Cookies 'n' Creme - 2.6 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • HERSHEY's King Milk Chocolate With Whole Almonds - 2.6 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • REESE's Milk Chocolate & Peanut Butter Cup King Size Big - 2.8 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.17/oz
  • 3 Musketeers Candy Milk Chocolate Bar, Full Size - 1.92 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $0.93/oz
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Sharing Size, Bag - 10.05 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Snickers Original Chocolate Candy Bars, Fun Size, Bag - 10.59 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.66/oz
  • HERSHEY's Whole Almonds Milk Chocolate With - 1.45 Ounce - 6 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.99
    $1.03/oz
  • Butterfinger Crispety, Crunchety, Peanut-Buttery! - 1.85 Ounce - 2 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.81/oz
  • HERSHEY's Dark Chocolate Truffles Nuggets - 7.7 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.91/oz
  • Brookshire's Gummi Worms - 10 Ounce

    Open Product Description
    $3.49
    $0.35/oz
  • Brookshire's Sour Gummi Worms - 8 Ounce

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
  • Sour Patch Kids Share Size Soft & Chewy Candy - 12 Ounce

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz