Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Fritos Bean Dip Original Flavor - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.39/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Brookshire's Lightly Seasoned Tortilla Chips - 11.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.26/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Dec 19th - Oct 30th
  • On The Border Cafe Style Café Tortilla Chips - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Jun 29th - Jan 4th
  • Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.39
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 15.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.47/oz
  • KELLOGG's Club Original Snack Stacks Crackers - 2.083 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.41/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Ruffles Original Potato Chips - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Regular - 1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.79/oz
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.50/oz
  • Ruffles Potato Chips Original - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.56/oz
  • KELLOGG's Club Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.36/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Calidad Corn Chips Tortilla - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.59
    $0.24/oz
  • Little Debbie Honey Buns - 1.767 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.30/oz
  • Tostitos Cantina Traditional Yellow Corn Tortilla Chips - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.34/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Brookshire's Original Wavy Potato Chips - 10.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.29/oz
    was $3.79
    Offer Valid: Dec 26th - Oct 30th
  • JULIO's Home Style Mild Salsa - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • Little Debbie With Chocolate Chip Candy Cosmic Brownies - 2.183 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.24/oz
  • Funyuns Onion Flavored Rings - 5.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.95/oz
  • Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.29
    $0.27/oz
  • Pringles BBQ Flavored Potato Crisps - 5.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.49
    $0.45/oz
    was $2.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Little Debbie Wafers With Peanut Butter Big Pack Nutty Buddy - 1.05 Ounce - 24 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.22/oz
  • Lay's Barbecue Flavored Potato Chips - 12.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.48
    $0.44/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 26th
  • Tostitos Cantina Thin & Crispy Tortilla Chips - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th