Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Crav'n Flavor Seasoned Curly French Fried Potatoes - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Crav'n Flavor Crispy Golden Tater Rounds Shredded Potatoes - 30 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.15/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Jan 30th - Feb 26th
  • Pictsweet Farms Yam Patties - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.59
    $0.22/oz
  • ARBY's Seasoned Curly Fries - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.30/oz
    was $7.49
    Offer Valid: Jun 12th - Jun 25th
  • Crav'n Flavor Family Size Crinkle Cut French Fried Potatoes - 80 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $0.11/oz
    was $13.99
    Offer Valid: Jan 30th - Feb 26th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Crav'n Flavor Hash Brown Potato Patties - 2.25 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Crav'n Flavor Seasoned Straight Cut French Fried Potatoes - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Crav'n Flavor Seasoned Waffle Cut French Fried Potatoes - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.27/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Crav'n Flavor Steak Cut French Fried Potatoes - 28 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.21/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Crav'n Flavor Whole Onion Rings - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Jan 30th - Feb 26th
  • Pictsweet Farms Sweet Potatoes - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jan 30th - Jan 15th
  • Red Robin Seasoned Steak Fries - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.30/oz
    was $7.49
    Offer Valid: Jun 12th - Jun 25th