Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 5th
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 11.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.40/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • Wheat Thins Original Whole Grain Wheat Crackers - 14 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.19
    $0.44/oz
  • Pepperidge Farm Goldfish Flavor Blasted Xtra Cheddar Baked Snack Crackers - 6.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.56/oz
  • KELLOGG's Club Original Snack Stacks Crackers - 2.083 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • That's Smart! Saltine Crackers - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.19
    $0.14/oz
  • Ritz The Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.34/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • STAUFFER's Animal Crackers Original - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 23rd
  • Cheez-It Cinnamon Baked Graham Cracker Sticks Kellogg's Scooby-Doo! Snack Crackers - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • CHEEZ-IT Hot & Spicy Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Austin Peanut Butter On Cheese Sandwich Crackers - 1.375 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.34/oz
  • CHEEZ-IT White Cheddar Baked Snack Crackers - 3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $0.56/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Keebler Toast & Peanut Butter Sandwich Crackers - 1.375 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • KELLOGG's Club Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.36/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • CHEEZ-IT SNAP'D Cheddar Sour Cream & Onion Cheesy Baked Snacks - 7.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.67/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Cheese Crackers, Carton - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.40/oz
  • Brookshire's Original Saltine Crackers - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Apr 17th - Oct 30th
  • Nabisco Chicken In A Biskit CHICKEN IN A BISKIT Original Baked Snack Crackers - 7.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th
  • Premium Mini Original Saltine Crackers - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
  • KELLOGG's Zesta Original Saltine Crackers - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    was $4.79
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Kellogg Variety Pack - 1.003 Ounce - 30 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $14.99
    $0.50/oz
    was $16.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Jan 15th
  • RITZ Party Size Original Crackers - 27.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/oz
  • CHEEZ-IT Cheddar Jack Grab N' Go Baked Snack Crackers - 3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $0.56/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • CHEEZ-IT Original Grab N' Go Baked Snack Crackers - 3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $0.56/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Jan 15th
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.99
    $0.60/oz
    was $13.49
    Offer Valid: Oct 2nd - Jan 15th
  • Pepperidge Farm Goldfish Flavor Blasted Xtra Cheddar Cheese Crackers, Carton - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.40/oz
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • CHEEZ-IT SNAP'D Double Cheese Cheesy Baked Snacks - 7.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.67/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 17.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.34/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 28th - Dec 28th