Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups - 0.75 Ounce - 2 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Share Size, Bag - 3.27 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • Demet's Turtles Original Pecan The Caramel Nut Cluster - 0.587 Ounce - 3 Count

    Open Product Description
    $2.59
    $1.47/oz
  • Snickers Original Milk Chocolate Candy Bar, Share Size - 3.29 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • Reese's King Size Peanut Butter Cups - 0.7 Ounce - 4 Count

    Open Product Description
    $3.29
    $1.17/oz
  • HERSHEY's Cookies 'n' Creme - 1.55 Ounce

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • Bazooka Candy Brands Bottle Pop Baby Strawberry - 1.1 Ounce

    Open Product Description
    $2.69
    $2.45/oz
  • Heath Milk Chocolate English Toffee Bar - 1.4 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Family Size, Bag - 18.08 Ounce

    Open Product Description
    $10.49
    $0.58/oz
  • HERSHEY'S Kit Kat - 1.5 Ounce

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • Payday Peanut Caramel Bar - 1.85 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.08/oz
  • Snickers Chocolate Candy Bar, Full Size , Snacks - 1.86 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $0.96/oz
  • Butterfinger Crispety, Crunchety, Peanut-Buttery! - 1.85 Ounce - 2 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.81/oz
  • Sour Punch Strawberry Straws Candy Caddy - 2 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.75/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 29th - Oct 1st
  • Nerds Rainbow Gummy Clusters - 8 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candy, Family Size, Bag - 18 Ounce

    Open Product Description
    $10.49
    $0.58/oz
  • Kinder Joy - 0.7 Ounce

    Open Product Description
    $2.69
    $3.84/oz
  • Skittles Sour Candy, Full Size, Pack - 1.8 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $0.99/oz
  • Reese's THiNS Share Pack Dark Chocolate Peanut Butter Cups - 7.37 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.95/oz
  • 3 Musketeers Milk Chocolate Candy Bar, Sharing Size - 3.28 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candy, Share Size, Bag - 3.14 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.95/oz
  • Juicy Drop Pop Candy Strawberry Lemonade - 0.92 Ounce

    Open Product Description
    $2.69
    $2.92/oz
  • Kit Kat King Size Crisp Wafers In Milk Chocolate - 3 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Full Size, Pouch - 1.74 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $1.03/oz
  • Hot Tamales Theater Box - 4.25 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.50
    $0.35/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 29th - Oct 1st
  • Brookshire's Creamy Pecan Pralines - 1.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.19
    $1.46/oz
  • PANGBURN's Of Texas Millionaire Pecans & Honey Caramel In Milk Chocoalte - 2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
    $1.15/oz
  • Reese's Share Pack Thins Chocolate Peanut Butter Cups - 7.37 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.95/oz
  • Sweetarts Cherry Punch Soft & Chewy Ropes - 3.5 Ounce

    Open Product Description
    $3.19
    $0.91/oz
  • 3 Musketeers Candy Milk Chocolate Bar, Full Size - 1.92 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $0.93/oz