Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Quaker Instant Oatmeal Fruit & Cream Variety - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.42/oz
  • Kodiak Oatmeal Packet Maple Brown Sugar - 1.763 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.69
    $0.54/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 4th - Oct 2nd
  • Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar Cup - 1.69 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $1.00/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Brookshire's Old Fashioned Whole Grain Oats - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz
  • Quaker Fruit & Cream Instant Oatmeal - 1.05 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Quaker Instant Grits Original - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.46/oz
    was $4.99
    Offer Valid: May 29th - Jan 15th
  • Quaker Whole Grain Rolled Oats Quick 1-Minute Regular - 42 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.14/oz
  • Cream Of Wheat Maple Brown Sugar Walnut Instant To-Go Hot Cereal - 2.29 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
    $1.00/oz
    was $2.59
    Offer Valid: Sep 11th - Oct 9th
  • Quaker Instant Oatmeal Blueberry Strawberry - 1.69 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $1.00/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Cream Of Wheat Original Hot Cereal - 28 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.18/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 11th - Oct 9th
  • Quaker Instant Oatmeal Flavor Variety - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/oz
  • Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/oz
  • Quaker Instant Oatmeal Apples & Cinnamon - 12.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Quaker Instant Oatmeal Raisin Date & Walnut - 10.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Better Oats Original Instant Oatmeal Box Steel Cut - 1.16 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.40/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 12th - Oct 2nd
  • BOB's Red Mill Maple Brown Sugar, Gluten Free Oatmeal Cup Sugar - 2.15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.29
    $1.07/oz
  • BOB's Red Mill Oats Organic, Old Fashioned Rolled - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Organic

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
  • Brookshire's Fruit & Cream Instant Oatmeal Variety Pack - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41 each
    was $3.69
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Brookshire's Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal - 1.51 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.22/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Brookshire's Old Fashioned Whole Grain Oats - 42 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.12/oz
    was $5.79
    Offer Valid: Jan 16th - Oct 30th
  • Brookshire's Quick Rolled Oats Whole Grain - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz
  • Brookshire's Quick Rolled Oats Whole Grain - 42 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.12/oz
    was $5.69
    Offer Valid: Jan 16th - Oct 30th
  • Brookshire's Variety Pack Instant Oatmeal - 1.354 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.24/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Malt O Meal Original Quick Cooking Hot Wheat Cereal - 36 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.15/oz
    was $5.69
    Offer Valid: Sep 12th - Oct 2nd
  • MOM's Best Cereals Quick Oats - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Quaker Instant Grits Butter - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.46/oz
    was $4.99
    Offer Valid: May 29th - Jan 15th
  • Quaker Instant Oatmeal Apples & Cinnamon Flavor - 1.51 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $1.12/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Quaker Instant Oatmeal Honey & Almonds Cup - 1.76 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $0.96/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar - 12.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Quaker Instant Oatmeal Peaches & Cream - 240 Gram
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    was $4.49
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th