Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Twix Milk Chocolate Caramel Cookie Candy Bar, Share Size - 3.02 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.99/oz
  • Snickers Original Milk Chocolate Candy Bar, Share Size - 3.29 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • Reese's King Size Peanut Butter Cups - 0.7 Ounce - 4 Count

    Open Product Description
    $3.29
    $1.17/oz
  • Bazooka Candy Brands Bottle Pop Baby Strawberry - 1.1 Ounce

    Open Product Description
    $2.69
    $2.45/oz
  • Nerds Rainbow Gummy Clusters - 8 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Sweetarts Cherry Punch Soft & Chewy Ropes - 3.5 Ounce

    Open Product Description
    $3.19
    $0.91/oz
  • Kinder Joy - 0.7 Ounce

    Open Product Description
    $2.69
    $3.84/oz
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Share Size, Bag - 3.27 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • Juicy Drop Pop Candy Strawberry Lemonade - 0.92 Ounce

    Open Product Description
    $2.69
    $2.92/oz
  • Kit Kat King Size Crisp Wafers In Milk Chocolate - 3 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • HERSHEY's Cookies 'n' Creme - 1.55 Ounce

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • HERSHEY'S Kit Kat - 1.5 Ounce

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • Milk Duds Candy Made With Chocolate & Caramel - 5 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 22nd - Oct 1st
  • M&M's Milk Chocolate Candy, Family Size, Bag - 18 Ounce

    Open Product Description
    $9.99
    $0.56/oz
    was $10.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Skittles Original Chewy Candy, Full Size, Bag - 2.17 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $0.82/oz
  • Red Hots Candy - 5.5 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.27/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 22nd - Oct 1st
  • PANGBURN's Of Texas Millionaire Pecans & Honey Caramel In Milk Chocoalte - 2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
    $1.15/oz
  • Jolly Rancher Hard Candy - 14 Ounce

    Open Product Description
    $6.29
    $0.45/oz
  • Heath Milk Chocolate English Toffee Bar - 1.4 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • Skittles Sour Candy, Full Size, Pack - 1.8 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $0.99/oz
  • MIKE & IKE Fruity Mike And Ike Original Theater Box - 4.25 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.50
    $0.35/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 29th - Oct 1st
  • M&M's Milk Chocolate Candy, Sharing Size, Bag - 10 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Snickers Original Chocolate Candy Bars, Fun Size, Bag - 10.59 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.66/oz
  • Sour Punch Bites Assorted Flavors - 9 Ounce

    Open Product Description
    $3.69
    $0.41/oz
  • 3 Musketeers Candy Milk Chocolate Bar, Full Size - 1.92 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $0.93/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups - 0.75 Ounce - 2 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • Starburst Favereds Fruit Chews Candy, Chewy Sharing Size Bag - 15.6 Ounce

    Open Product Description
    $4.99
    $0.32/oz
  • Sour Punch Strawberry Straws Candy Caddy - 2 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.75/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 29th - Oct 1st
  • Whoppers Candy Box - 5 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 22nd - Oct 1st
  • Crunch Fun Size Creamy Milk Chocolate With Crisped Rice - 10 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz