Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Velveeta Cheese Original - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Sep 4th - Oct 9th
  • Brookshire's Finely Shredded Mexican 4-Cheese - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
  • Brookshire's Queso Easy American Cheese Loaf - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Oct 17th - Dec 4th
  • Velveeta Pasteurized Recipe Cheese Product Original - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Shredded Mexican 4-Cheese - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Shredded Mozzarella Cheese - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Finely Shredded Mozzarella Cheese - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Finely Shredded Parmesan Cheese - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.63/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Brookshire's Shredded Colby Jack Cheese - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
  • Brookshire's Mild Cheddar Chunk Cheese - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.49
    Offer Valid: May 15th - May 21st
  • Velveeta Slices Pasteurized Recipe Cheese Product Original - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Pepper Jack Cheese - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Brookshire's Shredded Mozzarella Cheese - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
  • Brookshire's Shredded Mild Cheddar Cheese - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Pepper Jack Chunk Cheese - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Shredded Mild Cheddar Cheese - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Colby Jack Cheese - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Swiss Cheese - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Finely Shredded Colby Jack Cheese - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • Daisy Brand Plain Cottage Cheese Pure & Natural - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Aug 28th - Jan 15th
  • Kraft Prepared Cheese Product American - 0.75 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • Kraft Pasteurized Prepared Cheese Product Singles American - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.69
    $0.36/oz
    was $6.29
    Offer Valid: Apr 24th - Jan 15th
  • Borden American Singles Pasteurized Prepared Cheese Product - 0.75 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.79
    $0.32/oz
  • Cacique Table Cream Mexican Pourable - 15 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/fl oz
  • Brookshire's Sharp Cheddar Chunk Cheese - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.49
    Offer Valid: May 15th - May 21st
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Finely Shredded Mild Cheddar Cheese - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Sliced Provolone Cheese - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • That's Smart! Cheese American Flavor Sandwich Slices - 0.666 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.19
    $0.21/oz
  • Daisy Brand Plain Cottage Cheese Low Fat 2% Milkfat - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Aug 28th - Jan 15th
  • Sargento Sharp Cheddar Natural Cheese - 0.727 Ounce - 11 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $0.52/oz