Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Mrs Baird's Frosted Mini Donuts - 9.5 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.31/fl oz
  • Mrs Baird's Powdered Sugar Mini Donuts - 9 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.33/fl oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Family Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.37/oz
  • General Mills Cheerios With Real Honey & Natural Almond Flavor Nut Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.37/oz
  • Brookshire's Variety Pack Instant Oatmeal - 1.354 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.24/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Hostess Donettes Powdered Mini Donuts - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.37/oz
  • Brookshire's Berries Bunch O' Krunch Cereal - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.22/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 31st - Apr 16th
  • Hostess Donettes Brand Frosted Mini Donuts - 10.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.34/oz
  • Tastykake Cinnamon Mini Donuts - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.30/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Jul 20th - Oct 12th
  • Brookshire's Fruit & Cream Instant Oatmeal Variety Pack - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41 each
    was $3.69
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Brookshire's Toasted Oats Cereal - 14 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Apr 17th - Oct 30th
  • Malt O Meal Berry Colossal Crunch Cereal - 34.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.19/oz
  • Kellogg's Family Size Frosted Flakes Cereal - 21.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.30/oz
  • grape-nut Cereal - 20.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Large Size Sweetened Rice Cereal - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.37/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Brookshire's Chocolate Chip Chewy Granola Bars - 0.838 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.40/oz
    was $2.99
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Nature Valley Biscuits Cinnamon Almond Butter - 1.35 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.67/oz
  • Nature Valley Biscuits Peanut Butter Biscuits - 1.35 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.67/oz
  • General Mills REESE's Puffs Peanut Butter And Cocoa Treats - 0.85 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $0.62/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • POP-TARTS S'mores Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Post Honey Bunches Of Oats With Almonds Sweetened Cereal Oats & Honey - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Quaker Instant Grits Country Bacon - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.46/oz
    was $4.99
    Offer Valid: May 29th - Jan 15th
  • Malt O Meal Mom Fruity Dyno Bites - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Quaker Whole Grain Rolled Oats Quick 1-Minute Regular - 42 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.14/oz
  • Kodiak Oatmeal Packet Maple Brown Sugar - 1.763 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.78 Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.99
    $0.38/oz
  • Kellogg's Family Size Rice Krispies Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.36/oz
  • Brookshire's Peanut Sweet & Salty Granola Bars - 1.233 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.40/oz
  • Kellogg's Frosted Flakes Cereal Cup - 2.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.76/oz
  • Cheerios Large Size Toasted Whole Grain Oat - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz