Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Roma Tomato - Avg 0.25 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.37 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  •  Iceberg Lettuce - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.49
  •  White Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.11 avg/ea
    $1.39/lb
    Final cost based on weight
  •  Cilantro - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
  • Large Baking Potato - Avg 0.85 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.84 avg/ea
    $0.99/lb
    Final cost based on weight
  •  Sweet Yellow Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.03 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  •  Cucumber - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
    was $0.79
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  •  Green Bell Peppers - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.99
  •  Jalapeno Peppers - Avg 0.20 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.28 avg/ea
    $1.39/lb
    Final cost based on weight
  • Bagged Potatoes - 5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.66/lb
  • Taylor Farms Iceburg Shredded Lettuce - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  •  Green Onions - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.99
  •  Red Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.35 avg/ea
    $1.69/lb
    Final cost based on weight
  •  Tomato - Avg 1.50 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.44 avg/ea
    $2.29/lb
    Final cost based on weight
  •  Green Cabbage - Avg 3.40 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.37 avg/ea
    $0.99/lb
    Final cost based on weight
  • Highline Mini Peeled Carrots - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
  • Bagged Yellow Onions - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $1.33/lb
  • Grape Tomatoes - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.27/oz
  •  Celery - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.49
  • Bolthouse Farms Premium Carrots - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.79
    $0.09/oz
  • Bagged Gold Potatoes - 5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/lb
  •  Italian Zucchini - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.95 avg/ea
    $1.59/lb
    Final cost based on weight
  • Taylor Farms Green Beans - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  •  Golden Sweet Potato - Avg 0.70 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.97 avg/ea
    $1.39/lb
    Final cost based on weight
  • Potatoes - 2.5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $1.32/lb
  •  Broccoli Crowns - Avg 1.40 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49 avg/ea
    $2.49/lb
    Final cost based on weight
  •  Red Bell Pepper - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
  •  Asparagus - Avg 1.20 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  •  Tomatillo - Avg 0.25 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.37 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • Spice World Fresh Garlic - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz