Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Brookshire's Variety Pack Instant Oatmeal - 1.354 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.24/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Brookshire's Fruit & Cream Instant Oatmeal Variety Pack - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41 each
    was $3.69
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Quaker Instant Grits Country Bacon - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.46/oz
    was $4.99
    Offer Valid: May 29th - Jan 15th
  • Quaker Whole Grain Rolled Oats Quick 1-Minute Regular - 42 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.14/oz
  • Kodiak Oatmeal Packet Maple Brown Sugar - 1.763 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
  • Quaker Cheddar Cheese Instant Grits - 0.98 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.46/oz
    was $4.99
    Offer Valid: May 29th - Jan 15th
  • Quaker Fruit & Cream Instant Oatmeal - 1.05 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Quaker Instant Oatmeal Apples & Cinnamon Flavor - 1.51 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $1.12/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Quaker Protein Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar - 12.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.52/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Quaker Old Fashioned Oats - 510 Gram
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.01/g
  • Quaker Instant Oatmeal Flavor Variety - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/oz
  • Quaker Instant Oatmeal Fruit & Cream Variety - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.42/oz
  • Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/oz
  • Quaker Instant Grits Original - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.46/oz
    was $4.99
    Offer Valid: May 29th - Jan 15th
  • Quaker Instant Oatmeal Strawberries & Cream - 8.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Better Oats Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal With Flax Seeds - 0.98 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.47/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Mar 26th
  • BOB's Red Mill Apple Pieces And Cinnamon Gluten Free Oatmeal Cup - 2.36 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.29
    $0.97/oz
  • BOB's Red Mill Blueberry And Hazelnut Oatmeal Cup - 2.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.29
    $0.92/oz
  • BOB's Red Mill Maple Brown Sugar, Gluten Free Oatmeal Cup Sugar - 2.15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.29
    $1.07/oz
  • BOB's Red Mill With Flax & Chia Classic Oatmeal Cup - 1.81 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.29
    $1.27/oz
  • Brookshire's Apple & Cinnamon Instant Oatmeal - 1.235 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.27/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Brookshire's Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal - 1.51 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.22/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Brookshire's Old Fashioned Whole Grain Oats - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz
  • Brookshire's Old Fashioned Whole Grain Oats - 42 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.12/oz
    was $5.79
    Offer Valid: Jan 16th - Oct 30th
  • Brookshire's Original Instant Oatmeal - 0.988 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.28/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Brookshire's Quick Rolled Oats Whole Grain - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz
  • Brookshire's Quick Rolled Oats Whole Grain - 42 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.12/oz
    was $5.69
    Offer Valid: Jan 16th - Oct 30th
  • Brookshire's Sugar Free Maple & Brown Instant Oatmeal - 0.988 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.42/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Dec 5th - Oct 30th
  • Cream Of Wheat Maple Brown Sugar Walnut Instant To-Go Hot Cereal - 2.29 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
    $1.00/oz
    was $2.59
    Offer Valid: Sep 11th - Oct 9th
  • Cream Of Wheat Original Hot Cereal - 28 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.18/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 11th - Oct 9th