Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Snickers Chocolate Candy Bar, Full Size , Snacks - 1.86 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $0.96/oz
  • Milk Duds Candy Made With Chocolate & Caramel - 5 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 22nd - Oct 1st
  • Reese's King Size Peanut Butter Cups - 0.7 Ounce - 4 Count

    Open Product Description
    $3.29
    $1.17/oz
  • Wrigley's 5 Sugar Free Spearmint Rain Chewing Gum - 15 Count

    Open Product Description
    $2.49
    $0.17 each
  • Hershey's Milk Chocolate - 1.55 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • Snickers Original Milk Chocolate Candy Bar, Share Size - 3.29 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • Hershey's Milk Chocolate With Whole Almonds - 1.45 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.37/oz
  • Bazooka Candy Brands Bottle Pop Baby Strawberry - 1.1 Ounce

    Open Product Description
    $2.69
    $2.45/oz
  • M&M's Peanut Butter Milk Chocolate Candy, Sharing Size, Bag - 9 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates - 1.3 Ounce

    Open Product Description
    $2.49
    $1.92/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candy Theater Box, Box - 3.1 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.48/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 22nd - Oct 1st
  • Red Hots Candy - 5.5 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.27/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 22nd - Oct 1st
  • Twix Milk Chocolate Caramel Cookie Candy Bar, Share Size - 3.02 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.99/oz
  • Baby Ruth Dry Roasted Peanuts, Rich Caramel And Smooth Nougat Chocolate Bar - 1.9 Ounce

    Open Product Description
    $1.99
    $1.05/oz
  • York Dark Chocolate Covered Thins Peppermint Patties - 7.2 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.97/oz
  • Skittles Original Chewy Candy, Full Size, Bag - 2.17 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $0.82/oz
  • REESE's Pieces Peanut Butter Candy In A Crunchy Shell - 4 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.50
    $0.38/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 22nd - Oct 1st
  • Yowie Chocolate Rumble - 0.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.19
    $3.99/oz
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Share Size, Bag - 3.27 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • M&M's Theater Box Peanut Milk Chocolate Candy - 3.1 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.48/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 22nd - Oct 1st
  • HERSHEY's Milk Chocolate - 0.45 Ounce - 8 Count

    Open Product Description
    $3.19
    $0.89/oz
  • HERSHEY's King Milk Chocolate - 2.6 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • Extra Sugar Free Spearmint Gum - 15 Count

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13 each
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups - 0.75 Ounce - 2 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • Nerds Rainbow Gummy Clusters - 8 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Sour Patch Kids Watermelon Soft & Chewy Candy - 3.5 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.43/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 29th - Oct 1st
  • Whoppers Candy Box - 5 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 22nd - Oct 1st
  • Sour Punch Bites Assorted Flavors - 9 Ounce

    Open Product Description
    $3.69
    $0.41/oz
  • M&M's Peanut Butter Milk Chocolate Candy, Share Size, Bag - 2.83 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $1.06/oz
  • 3 Musketeers Candy Milk Chocolate Bar, Full Size - 1.92 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $0.93/oz