All sale items

3152 items

Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Brookshire's Purified Drinking Water - 16.9 Fluid Ounce - 24 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.01/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Bud Light Beer - 12 Fluid Ounce - 30 Count

    Open Product Description
    $25.99
    $0.07/fl oz
    was $29.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
    Age restricted item
  • Taylor Farms Iceburg Shredded Lettuce - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.49
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  • Down Home Brand Hickory Smoked Sausage - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.49
    $0.35/oz
    was $9.49
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 18th
  • Dr Pepper Soda Soft Drink - 2 Liter

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/l
    was $3.59
    Offer Valid: Sep 7th - Sep 28th
  • Miller Lite Lite Beer - 12 Ounce - 30 Count

    Open Product Description
    $25.99
    $0.07/oz
    was $29.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
    Age restricted item
  • Coca-Cola Original Soda Soft Drink  - 67.6 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $2.79
    $0.04/fl oz
    was $3.59
    Offer Valid: Sep 7th - Sep 28th
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Ro-Tel Rotel Diced Tomatoes And Green Chilies - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $0.17/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Aug 28th - Oct 2nd
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Michelob Ultra Limited Edition Superior Light Beer - 12 Fluid Ounce - 24 Count

    Open Product Description
    $27.99
    $0.10/fl oz
    was $29.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
    Age restricted item
  • Velveeta Cheese Original - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Sep 4th - Oct 9th
  • Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Ro-Tel Mild Diced Tomatoes & Green Chilies - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $0.17/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Aug 28th - Oct 2nd
  • Brookshire's Original Cream Cheese - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.69
    Offer Valid: Jul 10th - Jul 9th
  • Taylor Farms Classic Garden Salad Kit - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.49
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  • Busch Beer - 12 Fluid Ounce - 30 Count

    Open Product Description
    $22.99
    $0.06/fl oz
    was $23.99
    Offer Valid: Apr 8th - Jan 4th
    Age restricted item
  • McCormick Original Taco Seasoning Mix - 0.06 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19
    $19.83/lb
    was $1.49
    Offer Valid: Jul 10th - Oct 2nd
  • New York Bakery The Original Texas Toast - 1.406 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.31/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jul 23rd
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 11.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.40/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 7th - Sep 28th
  •  Honey Crisp Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $1.99/lb
    was $1.97 avg/ea
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  • Red Bull Energy Drink - 355 ml

    Open Product Description
    $3.29
    $0.01/ml
    was $3.49
    Offer Valid: Aug 3rd - Jan 4th
  • Tastykake Iced Honey Bun - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.79
    Offer Valid: Aug 17th - Oct 12th
  • Tostitos Cantina Thin & Crispy Tortilla Chips - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Tastykake Chocolate Iced Creme Filled Honey Bun Boston - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    was $2.79
    Offer Valid: Aug 17th - Oct 12th
  • Diet Coke Soda Soft Drink - 67.6 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $2.79
    $0.04/fl oz
    was $3.59
    Offer Valid: Sep 7th - Sep 28th
  • Philadelphia Cream Cheese Original - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.46/oz
    was $4.19
    Offer Valid: Feb 6th - Jan 15th
  • Budweiser Freedom Let It Ring King Of Beers - 12 Fluid Ounce - 30 Count

    Open Product Description
    $25.99
    $0.07/fl oz
    was $29.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
    Age restricted item
  • Country Crock Original Creamy & Delicious 40% Vegetable Oil Spread - 45 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.49
    $0.17/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 1st
  • Jimmy Dean Premium Pork Hot Breakfast Sausage Roll - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Jul 31st - Oct 9th