Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.38/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 11.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.40/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 7th - Sep 28th
  • Tastykake Iced Honey Bun - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.79
    Offer Valid: Aug 17th - Oct 12th
  • Tostitos Cantina Thin & Crispy Tortilla Chips - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Tastykake Chocolate Iced Creme Filled Honey Bun Boston - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    was $2.79
    Offer Valid: Aug 17th - Oct 12th
  • Little Debbie Honey Buns - 1.767 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.30/oz
  • Chester's Fries Flamin' Hot Flavored Corn Snacks  - 5.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.57/oz
  • Ricos Cheddar Cheese Sauce Gourmet Nacho - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
  • Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • Calidad Corn Chips Tortilla - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.59
    $0.24/oz
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.50/oz
  • Little Debbie Nutty Buddy Wafers With Peanut Butter - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.27/oz
  • Act II Butter Lovers Microwave Popcorn - 2.75 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.59
    $0.28/oz
  • Lay's Potato Chips Classic - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Jun 1st - Oct 28th
  • Tostitos Scoops! Party Size Tortilla Chips - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.50/oz
  • Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
    was $13.69
    Offer Valid: Sep 7th - Jan 11th
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored - 1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.79/oz
  • On The Border Cafe Style Café Tortilla Chips - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Jun 29th - Jan 4th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Chips Ahoy! Original Chocolate Chip Cookies - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
    was $5.19
    Offer Valid: Jul 29th - Sep 28th
  • Frito Lay Family Fun Mix Variety Pack - 16.88 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.65/oz
    was $13.69
    Offer Valid: Sep 7th - Jan 11th
  • Tostitos Scoops Tortilla Chips Original - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • KELLOGG's Club Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.36/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • DEAN's French Onion Dip Fr - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz
  • Little Debbie Oatmeal Creme Pies - 1.35 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz
  • Doritos Cool Ranch Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz