Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Roma Tomato - Avg 0.25 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.37 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  •  Iceberg Lettuce - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.49
  •  Cucumber - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
  • Large Baking Potato - Avg 0.85 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.84 avg/ea
    $0.99/lb
    Final cost based on weight
  •  Green Bell Peppers - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.99
  •  White Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • Taylor Farms Iceburg Shredded Lettuce - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.49
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  •  Green Onions - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.99
  •  Sweet Yellow Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  •  Golden Sweet Potato - Avg 0.70 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.97 avg/ea
    $1.39/lb
    Final cost based on weight
  •  Cilantro - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.59
  • Bagged Potatoes - 5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.66/lb
  •  Green Cabbage - Avg 3.40 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.37 avg/ea
    $0.99/lb
    Final cost based on weight
  •  Red Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.35 avg/ea
    $1.69/lb
    Final cost based on weight
  •  Corn - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
  •  Tomato - Avg 1.50 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.44 avg/ea
    $2.29/lb
    Final cost based on weight
  • Highline Mini Peeled Carrots - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
  •  Celery - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
  • Carrots - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/oz
  •  Red Bell Pepper - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
  • Grape Tomatoes - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.27/oz
  • Bagged Gold Potatoes - 5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/lb
  •  Asparagus - Avg 1.20 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bagged Yellow Onions - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Micro Spud Potato - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19
  • Onions - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $1.65/lb
  • Bagged Baking Potatoes - 8 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.89
    $0.74/lb
  •  Italian Zucchini - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.89 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bag Radishes - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.79
    $0.30/oz
  • Corn Tray Pack - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $1.37 each