Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 11.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.40/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 7th - Sep 28th
  • KELLOGG's Club Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.36/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Ritz Snack Packs Peanut Butter Sandwich Crackers - 11.04 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
  • Brookshire's Original Saltine Crackers - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Apr 17th - Oct 30th
  • Kellogg's Grahams Original Grahams Crackers - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Honey Maid Original Grahams Crackers - 14.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.38/oz
  • Cheez-It Cinnamon Baked Graham Cracker Sticks Kellogg's Scooby-Doo! Snack Crackers - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • KELLOGG's Club Multigrain Crackers - 12.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.39/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Nabisco PREMIUM Original Topped With Sea Salt Premium Fresh Stacks - 13.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.22/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • CRAV'N Flavor Cheddar Penguins Baked Snack Crackers - 6.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.41/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 10th - Oct 30th
  • Ritz The Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.34/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 7th - Sep 28th
  • Austin Peanut Butter On Cheese Sandwich Crackers - 1.375 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.34/oz
  • Honey Maid Fresh Stacks Grahams Crackers - 12.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.45/oz
  • CRAV'N Flavor Original Rich & Crisp Crackers - 4.567 Ounce - 3 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.20/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 10th - Oct 30th
  • Nabisco Teddy Grahams TEDDY GRAHAMS Chocolate Graham Snacks - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.79
    $0.48/oz
  • Nabisco PREMIUM Original Unsalted Tops Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 30th
  • Pepperidge Farm Goldfish Flavor Blasted Xtra Cheddar Baked Snack Crackers - 6.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.56/oz
  • Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers - 6.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.56/oz
  • CRAV'N Flavor Cheddar Cheese Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.22/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 10th - Oct 30th
  • Keebler Club & Cheddar Sandwich Crackers - 1.375 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Cheese Crackers, Carton - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.40/oz
    was $11.49
    Offer Valid: Sep 14th - Feb 1st
  • Pepperidge Farm Goldfish Flavor Blasted Xtra Cheddar Cheese Crackers, Carton - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.40/oz
    was $11.49
    Offer Valid: Sep 14th - Feb 1st
  • Nabisco Grahams Original - 14.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.38/oz
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • CHEEZ-IT White Cheddar Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Ritz Family Size The Original Crackers - 20.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.29/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Jun 29th - Sep 28th
  • Nabisco Teddy Grahams TEDDY GRAHAMS Honey Graham Snacks - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.79
    $0.48/oz
  • Nabisco Ritz Toasted Chips Sour Cream & Onion - 8.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.58/oz
  • Ritz Low Sodium Hint Of Salt Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.34/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 2nd - Sep 28th