Filter Results

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Brookshire's Condensed Chicken Noodle Soup - 26 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $3.19
    Offer Valid: Jan 16th - Nov 13th
  • Brookshire's Condensed Cream Of Mushroom Soup - 26 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $3.29
    Offer Valid: Jan 16th - Nov 13th
  • Brookshire's Onion Soup Mix - 2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.80/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Jan 16th - Nov 13th
  • Campbell's 100% Tomato Juice, Can 6 Pack - 33 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $4.29
    $0.13/fl oz
  • CAMPBELL's Chicken Noodle Condensed Soup - 10.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
    $0.21/oz
  • CAMPBELL's Chicken With Rice Condensed Soup - 10.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.19
    $0.21/oz
  • Campbell's Chunky Beefy Mac Soup - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 15th
  • Campbell's Chunky Buffalo-Style Chicken Mac Soup - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 15th
  • Campbell's Chunky Chicken & Sausage Gumbo Soup - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 15th
  • Campbell's Chunky Chicken Noodle Soup - 18.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 15th
  • Campbell's Chunky Chicken Pot Pie Pub-Style Soup - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 15th
  • Campbell's Chunky New England Clam Chowder Chunky Soup - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 15th
  • Campbell's Chunky Old Fashioned Vegetable Beef Soup - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 15th
  • Campbell's Chunky Sirloin Burger With Country Vegetables Soup - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 15th
  • Campbell's Chunky Sirloin Burger With Country Vegetables Soup - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 15th
  • Campbell's Chunky Steak And Potato Chunky Soup - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 15th
  • Campbell's Condensed 98% Fat Free Cream Of Mushroom Soup - 10.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.49
    $0.24/oz
  • Campbell's Condensed Cream Of Celery Soup - 10.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.15/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 11th - Jan 8th
  • Campbell's Condensed Cream Of Chicken And Mushroom Soup - 10.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.49
    $0.24/oz
  • Campbell's Condensed Garlic Parmesan Cheese Soup With Herbs - 10.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.19
    $0.21/oz
  • Campbell's Condensed Golden Mushroom Soup - 10.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.49
    $0.24/oz
  • Campbell's Condensed Heart Healthy Cream Of Chicken Soup - 10.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
    $0.22/oz
  • Campbell's Condensed Heart Healthy Tomato Soup - 10.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
    $0.21/oz
  • Campbell's Condensed Homestyle Chicken Noodle Soup - 10.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.19
    $0.21/oz
  • CAMPBELL's Cream Of Chicken Condensed Family Size Soup - 22.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.59
    $0.16/oz
  • CAMPBELL's Cream Of Mushroom Condensed Soup - 50 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.29
    $0.13/oz
  • CAMPBELL's Cream Of Mushroom Family Size Condensed - 22.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.59
    $0.16/oz
  • Campbell's Creamy Chicken & Dumplings Chunky Soup - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 15th
  • Campbell's Creamy Chicken And Twists Soup - 10.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.19
    $0.21/oz
  • Campbell's Creamy Tomato Soup - 15.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz