Filter Results

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Progresso Beef & Vegetable Traditional Soup - 18.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.19/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Progresso Chicken & Sausage Cumbo Soup - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Progresso Chicken & Wild Rice Traditional Soup - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Progresso Chicken Noodle Traditional Soup - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Progresso Chicken Rice With Vegetables Traditional Soup - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Progresso Chicken Tortilla Traditional Soup - 18.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.19/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Progresso Light Broccoli Cheese - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.19/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Progresso Light Creamy Potato With Bacon & Cheese - 18.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
  • Progresso Loaded Potato With Bacon Soup - 18.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.19/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Progresso Minestrone Vegetable Classics Soup - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Progresso Pitmaster, Grilled Chicken And Potato With Roasted Vegetables Canned Soup - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
  • Progresso Pitmaster, Steak And Potatoes With Roasted Vegetables, Canned Soup - 18.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
  • Progresso Tomato Basil Vegetable Classics Soup - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Progresso Traditional Hearty Chicken & Rotini - 19 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Progresso Zesty Santa Fe Style Chicken Light Soup - 18.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.19/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Swanson Baked Potato With Cheddar & Bacon Bits Soup - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 25th - Jan 15th