"produce"

143 Results

Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Tasteful Selections Ruby Sensation Bite-Size Potatoes - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.19/oz
  •  Mango - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.99
  •  Italian Zucchini - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.89 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • Taylor Farms Tri-Color Green Cabbage, Red Cabbage & Carrot Coleslaw - 14 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $0.12/oz
    was $2.59
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  • Blackberries - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.50/oz
  • Raspberries - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.58/oz
  • Tasteful Selections Signature Flavor Honey Gold Bite-Size Potatoes - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.19/oz
  •  Celery Heart - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
  •  Serrano Pepper - Avg 0.10 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.30 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Crawfish Boil! Potatoes - 48 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/oz
  • NatureSweet Cherubs Heavenly Salad Tomatoes - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz
  • Potatoes - 2.5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $1.32/lb
  • Spice World Minced Garlic - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.60/oz
  • BASKET & BUSHEL Vegetable Medley - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.27/oz
  • Grapefruit - 1 Each

    Open Product Description
    $1.29
  • Bag Radishes - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.79
    $0.30/oz
  • Simply Potatoes Shredded Hash Browns - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.79
    $0.19/oz
  • Taylor Farms Green Beans - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
  • Apples - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $2.33/lb
  • Granny Smith Apples - 3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $1.83/oz
  • Spice World Minced Garlic - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $0.28/oz
  • MARIE's Coleslaw Dressing - 12 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/fl oz
  •  Pineapple - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
  • Red Delicious Apples - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $1.50/lb
  • Taylor Farms Ultimate Caesar Salad Kit - 11.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.50
    $0.31/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Aug 28th - Dec 4th
  • Taylor Farms Classic Romaine - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.33/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  •  Mini Pumpkin - 1 Each

    Open Product Description
    $2.99
  • Corn Tray Pack - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $1.37 each
  •  Pumpkin - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
  • Bagged Potatoes - 10 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/lb