"produce"

143 Results

Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Grapefruit - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.39
  •  Pumpkin Pie Squash - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
  •  Seedless Watermelon - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
  • Crunch Pak Sweet Apple Slices - 14 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.32/oz
  • Local Bounti Romaine Crisp Baby Leaf - 4 Ounce

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • Pure Heart Mini Seedless Watermelon - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
  • Simply Potatoes Signature Seasoned Diced Potatoes - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.79
    $0.19/oz
  • Concord Fresh Success Mild Guacamole Seasoning Mix - 1.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19
    $1.08/oz
  •  Kiwi - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
  • Marzetti Cream Cheese! Fruit Dip - 13.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.19
    $0.38/oz
  • MARIE's Blue Cheese Dressing + Dip Chunky - 12 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/fl oz
  • Taylor Farms Caesar Chopped Salad Kit - 11.15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.50
    $0.31/oz
    was $4.79
    Offer Valid: Sep 11th - Dec 4th
  •  Ginger Root - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.33 avg/ea
    $4.59/lb
    Final cost based on weight
  •  Italian Parsley - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.99
  • North Shore Living Herbs & Greens Organic Arugula - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  • North Shore Living Herbs & Greens Organic Basil - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  • North Shore Living Herbs & Greens Organic Basil Value Pack - 2 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $2.00 each
  • North Shore Living Herbs & Greens Organic Chives - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  • North Shore Living Herbs & Greens Organic Dill - 1 Count

    Open Product Description
    $3.99
  • North Shore Living Herbs & Greens Organic Marjoram - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  • North Shore Living Herbs & Greens Organic Mint - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  • North Shore Living Herbs & Greens Organic Oregano - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  • North Shore Living Herbs & Greens Organic Rosemary - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  • North Shore Living Herbs & Greens Organic Sage - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  • North Shore Living Herbs & Greens Organic Tarragon - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  • North Shore Living Herbs & Greens Organic Thyme - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  • Taylor Farms Everyday Caesar Salad Kit - 8.87 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.50
    $0.39/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Aug 28th - Dec 4th
  • Marzetti Caramel Dip, Classic, Singles - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.92 each
  • MARIE's Caesar Dressing + Dip - 12 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/fl oz
  •  Yellow Flesh Nectarine - Avg 0.50 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.65 avg/ea
    $3.29/lb
    Final cost based on weight