Filter Results

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Brookshire's Boneless Skinless Chicken Thighs - Avg 1.74 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.68 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Value Pack Chicken Wings - Avg 4.13 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $16.48 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Boneless Skinless Chicken Breast - Avg 2.39 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.93 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Value Pack Boneless Skinless Chicken Breasts - Avg 3.50 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.52 avg/ea
    $3.29/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Value Pack Chicken Breast Tenders - Avg 2.03 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.13 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Chicken Thighs - Avg 2.06 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.78 avg/ea
    $3.29/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts - Avg 1.08 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.82 avg/ea
    $5.39/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Chicken Drumsticks - Avg 2.01 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.61 avg/ea
    $2.79/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Chicken Breast Tenderloins - Avg 1.07 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.41 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Chicken Wingettes - Avg 1.41 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.02 avg/ea
    $5.69/lb
    Final cost based on weight
  • Country Pride Chicken Leg Quarters Thighs Or Drumsticks May Be Added To Make Weight - 10 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/lb
  • Butterball Original Turkey Bacon - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 2nd
  • JENNIE-O 90% Lean | 10% Fat Ground Turkey - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
  • Jimmy Dean Turkey Sausage Patties - 0.919 Ounce - 26 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $0.38/oz
  • JENNIE-O 90% Lean | 7% Fat Jennieo Ground Turkey - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
  • Royal Cajun Smoked Turkey Wings - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $0.28/oz
  • John Soules Foods Jurassic World Dominion Chicken Nuggets - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.31/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Sep 25th - Dec 31st
  • Brookshire's Value Pack Chicken Drumsticks - Avg 4.37 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.82 avg/ea
    $1.79/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Value Pack Chicken Thighs - Avg 4.45 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.19 avg/ea
    $2.29/lb
    Final cost based on weight
  • Honeysuckle White Frozen Whole Turkey, 12-14 lbs - Avg 13.88 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $30.40 avg/ea
    $2.19/lb
    Final cost based on weight
  • Honeysuckle White Frozen Whole Turkey, 16-20 lbs - Avg 16.01 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $35.06 avg/ea
    $2.19/lb
    Final cost based on weight
  • Honeysuckle White Frozen Whole Turkey, 20-24 lbs - Avg 24.00 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $52.56 avg/ea
    $2.19/lb
    Final cost based on weight