Filter Results

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Price's Cheese Spread, Pimiento, Original - 20 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.40/oz
  • Fresh By Jalapeno Pimento Cheese Spread - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Fresh Pimento Cheese Spread - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Brookshire's Classic Hummus - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
  • Brookshire's Everything Bagel Hummus - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
  • Brookshire's Medium Authentic Guacamole - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Brookshire's Mild Classic Guacamole - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
    was $5.69
    Offer Valid: Sep 11th - Oct 9th
  • Brookshire's Mini Mild Classic Guacamole - 2 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 11th - Oct 9th
  • Brookshire's Roasted Red Pepper Hummus - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
  • Cedars Cucumber, Garlic & Dill Tzatziki Cedar's - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.54/oz
  • Don Pancho Restaurant Style Queso Dip - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
  • Don Pancho White Queso Dip - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Fresh Cravings Poblano Street Corn Dip & Spread - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • La Terra Fina Cream Cheese Based Spinach, Artichoke & Parmesan Dip Spread - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • Lawrence Foods Garlic Premium Spread - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.58/oz
  • Spinach Artichoke Dip - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz