"produce"

143 Results

Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Bananas - Avg 0.40 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.20 avg/ea
    $0.50/lb
    Final cost based on weight
  •  Seedless Green Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  •  Iceberg Lettuce - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.49
  • Strawberries - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $3.99/lb
  •  Roma Tomato - Avg 0.25 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.37 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  •  Hass Avocados - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
  •  Seedless Red Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.48 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Large Baking Potato - Avg 0.85 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.84 avg/ea
    $0.99/lb
    Final cost based on weight
  •  Green Onions - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.99
  • Bagged Potatoes - 5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.66/lb
  •  White Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.11 avg/ea
    $1.39/lb
    Final cost based on weight
  •  Sweet Yellow Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  •  Lime - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
  •  Green Bell Peppers - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.99
  •  Cilantro - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.59
  • Mandarins Bag - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $1.66/lb
  • Taylor Farms Iceburg Shredded Lettuce - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.49
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  •  Tomato - Avg 1.50 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.44 avg/ea
    $2.29/lb
    Final cost based on weight
  • Grape Tomatoes - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.27/oz
  •  Cucumber - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
    was $0.79
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  •  Green Cabbage - Avg 3.40 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.37 avg/ea
    $0.99/lb
    Final cost based on weight
  • Romaine Hearts - 3 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $1.33 each
  •  Jalapeno Peppers - Avg 0.20 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.34 avg/ea
    $1.69/lb
    Final cost based on weight
  •  Golden Sweet Potato - Avg 0.70 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.97 avg/ea
    $1.39/lb
    Final cost based on weight
  •  Corn - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
  •  Asparagus - Avg 1.20 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Blueberries - 1 Dry Pint (US)
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $3.99/pt
  •  Red Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.35 avg/ea
    $1.69/lb
    Final cost based on weight
  • Highline Mini Peeled Carrots - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
  • Gala Apples - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $1.16/lb