"produce"

146 Results

Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Bagged Yellow Onions - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $1.33/lb
  •  Broccoli Crowns - Avg 1.40 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49 avg/ea
    $2.49/lb
    Final cost based on weight
  •  Lemon - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
  • Taylor Farms Classic Garden Salad Kit - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.49
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  •  Celery - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
  • Brookshire's Tri-Color Sweet Bell Peppers - 3 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $1.50 each
  • BASKET & BUSHEL Florets Broccoli - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
  •  Red Bell Pepper - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
  • Lemons - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $2.00/lb
  • Field & Farm Sweet And Crunchy Mini Peppers - 454 Gram
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.01/g
  • Bagged Gold Potatoes - 5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/lb
  •  Cotton Candy Grapes - 1 Pound - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.23 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Cotton Candy Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.23 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Taylor Farms Tender Baby Spinach Leaves - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  •  Honey Crisp Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.49 avg/ea
    $2.49/lb
    Final cost based on weight
  • Spice World Fresh Garlic - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.74/oz
  • Carrots - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/oz
  • Bolthouse Farms Premium Carrots - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.79
    $0.09/oz
  • Tomatoes - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $1.25 each
  • Taylor Farms Bacon Caesar Chopped Salad Kit - 10.35 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.50
    $0.34/oz
    was $4.79
    Offer Valid: Sep 11th - Dec 4th
  •  Gala Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.83 avg/ea
    $1.39/lb
    was $1.37 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
    Final cost based on weight
  • French-Cut Cooking Carrots - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.69
    $0.17/oz
  • Hines Salted Jumbo Virginia Peanuts - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.16/oz
  •  Navel Orange - Avg 0.90 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.79 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bagged Red Potatoes - 5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/lb
  •  Red Delicious Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Naval Oranges - 4 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $1.50/lb
  •  Cantaloupe - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  • Taylor Farms Romaine & Iceberg Lettuce, Red Cabbage, Carrot, Radish American Blend - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  •  Crookneck Yellow Squash - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.89 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight