"produce"

143 Results

Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Cauliflower - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
  •  Yellow Peach - Avg 0.50 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.50 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • BASKET & BUSHEL Brussels Sprouts - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.27/oz
  • Concord Fresh Success Coleslaw Mix - 1.87 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.39
    $0.74/oz
  • Marzetti Fruit Dip Glaze For Strawberries - 13.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.22/oz
  • Watermelon Slices - Avg 3.00 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.87 avg/ea
    $2.29/lb
    Final cost based on weight
  • Concord Fresh Success Potato Topping - 1.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.39
    $1.26/oz
  • Taylor Farms Classic Caesar Salad Kit - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.50
    $0.35/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Aug 28th - Dec 4th
  • Hines Roasted Jumbo Virginia Peanuts - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.16/oz
  • Fresh Gourmet Country Ranch Croutons - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.64/oz
  • Fresh Gourmet Garlic Pepper Crispy Onions - 3.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $1.00/oz
  • Fresh Gourmet Italian Seasoned Croutons - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.64/oz
  • Fresh Gourmet Sweet Dried Cranberries - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.59
    $0.90/oz
  • Taylor Farms Caesar Salad With Chicken - 6.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.48/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 11th - Dec 4th
  • Taylor Farms Salad, With Chicken & Bacon, Cobb - 6.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.47/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 11th - Dec 4th
  • Taylor Farms Salad, With Chicken & Ham, Chef - 6.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.45/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 11th - Dec 4th
  • Taylor Farms Sunflower Crunch Chopped Salad Kit - 10.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.50
    $0.34/oz
    was $4.79
    Offer Valid: Sep 11th - Dec 4th
  • Taylor Farms Tender Spinach Leaves - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  • Local Bounti Spring Mix - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • Taylor Farms Baby Spinach & Baby Lettuces 50/50 Blend - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  • Taylor Farms Green Butter Lettuce & Red Leaf Sweet Blend - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.50/oz
    was $3.69
    Offer Valid: Aug 21st - Dec 4th
  • Wonderful No Shell Roasted & Salted Pistachios - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 8th
  • Wonderful Shelled Roasted & Salted Pistachios - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz